niedziela, 13 marca 2011

Horror/Fantastyka

No wiem, miała być recenzja, ale byłam dziś na zakupach i znalazłam takie cudo w Carrefour w jednym z warszawskich centrów handlowych:


kiepskie zdjęcie, nie mogłam stanąć dalej i w dodatku musiałam się spieszyć. Wśród bestsellerów głównie wampirza tematyka. A obok piątej części Zmierzchu (uciętej zresztą) blask fantastyczny rozsiewa Wojciech Mann (którego zresztą bardzo lubię). Nie wiem, czy "robi" za horror czy jednak fantastykę? Pozycje typu Ciotka Julia i skryba to niewątpliwie horror. A na dolnej półce króluje znana autorka powieści fantasy... Danielle Steel.

Jutro, siedząc w pracy i odliczając sekundy do wyjścia na wolność, z rozrzewnieniem wspomnę carrefourową półkę z fantastyką/horrorem :)

7 komentarzy:

 1. Uśmiałam się, mój pesymizm spowodowany jutrzejszym poniedziałkiem dostał małą pastylkę humoru - dzięki.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie obrazki często widuję :P Tecso, Carrefour... nie wiem kto to układa. "Dla dzieci" ostatnio widziałam książki Kinga !!! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Uśmiechnęłam się ;) Ja rzadko przebywam w supermarketach, więc nie widuję często takich widoków, ale jak już jestem to i ja je spotykam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. powinien być przymus publikowania śmiesznych opisów w poniedziałki:)

  OdpowiedzUsuń
 5. niedługo w romansach da się tam znaleźć historię Metallici, w dziale informatycznej literatury będzie można zaznajomić się z podręcznikiem paralotniarstwa, w książkach kucharskich znajdzie się książka Barrego Grills'a. ot co:)

  OdpowiedzUsuń
 6. "Panie Wojtku przepraszamy" - taka adnotacja powinna się pojawić w kolejnej gazetce promocyjnej :P Nie ma to jak dawka dobrego humoru przed snem :)

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie w Carrefourze podobny obrazek:). Można się nieźle uśmiać. Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...